Ana Sayfa Hakkımızda Yeni Üyelik İletişim Formu
Kategoriler
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Üye / Bayi Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Modeller
Son Eklenenler
Son Gezdikleriniz
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor
Sayfalar
Kısayol Bilgisi
Haberler
Kargo ve Teslimat Bilgileri

 Teslimatta Dikkat Edilmesi Gerekenler Müşteri paketi teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. 

Paket Kontrolü : Paket size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol ediniz. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetkilisi eşliğinde açarak kontrol ediniz. Paketin açılmış veya zarar görmüş olması halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

Hasarsız Görünen Paketler Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler herhangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Pakette bir hasar belirtisi olmasa bile paketi kargo yetkilisi eşliğinde kontrol ediniz.

Ücret Talebi Kargo yetkilisi veya bu kıyafette herhangi bir şahıs sizden ücret talep ediyorsa kesinlikle ödeme yapmayınız. Bu tür talepleri lütfen bize bildiriniz. Yalnızca kargo ücreti müşteriye ait gönderilerde kargo şirketi ücret tahsil edebilir. Gönderi ücreti ödemeniz gerektiğinde ASYA KLİMA VE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ – ÇOŞKUN ARSLAN size bu bilgiyi vermiş olmalıdır.
Müşterilerimiz, siparişin işleme konulduğuna ve sevk durumuna ilişkin e-posta mesajı ile bilgilendirilmektedir. Müşteriler tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.


Teslim Süresi 
Stoklarımızda mevcut olan ürünlerin teslim süresi sevkiyat günlerimiz olan ( pazartesi, çarşamba ve cuma) günlerinde sevk edilir ve bu günden sonra 3 iş günüdür. Siparişler en geç 3 iş günü içerisinde Kargo ile teslim edilir. Kargodan kaynaklanabilecek gecikmelerden kargo firması sorumludur.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Teslim Şekli 
1. Ürünler alıcı adresine doğrudan Anlaşmalı Kargo şirketi ile gönderilir. Bütün alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Bu site, Nora Medya E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır. © 2015 - Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz.
Asya Klima ve Bilgisayar Sistemleri - Çoşkun ARSLAN
İnönü Cad. No.546/A Poligon - İZMİR - TÜRKİYE - Tel : (0232) 246 25 18 Faks :(0232) 246 35 18