Ana Sayfa Hakkımızda Yeni Üyelik İletişim Formu
Kategoriler
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Üye / Bayi Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Modeller
Son Eklenenler
Son Gezdikleriniz
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor
Sayfalar
Kısayol Bilgisi
Haberler
İptal ve İade Şartları

GENEL İPTAL VE İADE ŞARTLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

Aldığınız her ürün, üretici veya ithalatçı firmasının garantisi altındadır.

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım? 
Temel kural olarak almış olduğunuz ürünü kullanmadan, ürüne hasar vermeden, ambalajını tahrip etmeden teslimat tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ASYA KLİMA VE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ – ÇOŞKUN ARSLAN `ın düzenlemiş olduğu ürün faturası ve sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri veya ambalajında yırtılma, bozulma, açılma olan paketleri, paketi getiren kargo firmasının yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ürünü teslim almayınız ve kargo firmasına tutanak tutturunuz. Ürünü bu şekilde teslim alırsanız, teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR İADE FORMU VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. 
** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir; 
- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, kullanılmış, hasar görmüş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren 10 (On) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süre tamamen ilgili bankaya bağlı olup, firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Firmamız üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vesair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici veya ithalatçı firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürün iklimsa yetkili teknik servisi tarafından servis formu karşılığında teslim alınarak, ithalatçı firmaya gönderilecektir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
- Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün ASYA KLİMA VE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ – ÇOŞKUN ARSLAN Firmasına ulaştığı andan itibaren; 3 - 10 iş günü içerisinde havale yaptığınız bedel bankanıza iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süre tamamen ilgili bankaya bağlı olup, firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bazı bankalar tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak da yansıtılabilmektedir.

 

Bu site, Nora Medya E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır. © 2015 - Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz.
Asya Klima ve Bilgisayar Sistemleri - Çoşkun ARSLAN
İnönü Cad. No.546/A Poligon - İZMİR - TÜRKİYE - Tel : (0232) 246 25 18 Faks :(0232) 246 35 18