Ana Sayfa Hakkımızda Yeni Üyelik İletişim Formu
Kategoriler
Alışveriş Sepetim
Sepetiniz boş..
Üye / Bayi Girişi
Email :
Şifre :
   
Üye Ol | Şifremi Unuttum

Bayi Girişi

Modeller
Son Eklenenler
Son Gezdikleriniz
Henüz Gezdiğiniz Ürün Bulunmuyor
Sayfalar
Kısayol Bilgisi
Haberler
Hakkımızda

HAKKIMIZDA


2003 Yılında ASYA Klima ve Bilgisayar Sistemleri adıyla Poligon/İzmir Şubemizden çıktığımız yola; satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini esas alan ilkelerimiz sayesinde, sürekli müşteri portföyünü genişletmiş bir şirket olarak devam etmekteyiz.

21 Yıllık bilgi birikimi, tecrübe ve yoğun satış hacmimizle müşterilerimize en uygun fiyatı verme imkanına sahibiz.

Geride bıraktığımız süreçte daha kaliteli, daha eğitimli, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapabilen ve teknolojiyi yakından takip eden genç, dinamik ve tecrübeli ekibimizle müşterilerimize karşı yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmeyi hedefledik.

Önümüzdeki süreç için de çalışmalarını aynı yönde devam ettiren ASYA Klima ve Bilgisayar Sistemleri; eğitime ve bilginin en üst seviyede paylaşımına önem vererek müşteri memnuniyeti ve sürekliliğinin sağlanması çerçevesinde hizmetlerini sürdürmektedir.

ASYA Klima ve Bilgisayar Sistemleri, her biri kendi alanlarında deneyimli ve sertifikalı uzman kadrosu ve verimli iş planlama yapısıyla gerçekleştirdiği projelerle sürekli ilerleme sağlamış ve oluşturduğu teknik altyapı ile gelişmeye açık ve sistemli büyüyen bir kurum haline gelmiştir.

Şirketimiz dünyanın lider klima ve kombi markalarını bünyesinde bulundurup satış ve satış sonrası hizmet sunarak yüksek hizmet kalitesini standart hale getirip ısıtma ve soğutma çözümlerinde “tek adres” olmuştur.

Türkiye çapında her bölgeye satış ve satış sonrası servis hizmeti vererek, LG markalı Bireysel Sistem Split Klima, Ticari Sistem Split Klima, Multi Sistem ve VRF Sistem Klimalar ile Therma V Isıs Pompası sistemlerini aynı çatı altında, en cazip fiyatlarla ve uygun ödeme koşulları ile sunmaktayız.

NEDEN ASYA KLİMA?

Isıtma-Soğutma-Klima Sektöründe 21 Yıllık Deneyim ve Uzmanlık


Her ihtiyaca uygun geniş marka, model ve kapasite seçenekleri


Uygun ödeme alternatifleri


Satış sonrası güvenilir servis hizmetleriBu site, Nora Medya E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır. © 2015 - Her Hakkı Saklıdır İzinsiz Kopyalanamaz.
Asya Klima ve Bilgisayar Sistemleri - Çoşkun ARSLAN
İnönü Cad. No.546/A Poligon - İZMİR - TÜRKİYE - Tel : (0232) 246 25 18 Faks :(0232) 246 35 18